KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 5075661

nr 507 5661

Oljemålningar

1 par, signerade, 1950-tal, 65x34

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 4 februari 2008

4/2 15:49:50 1      Vinnande bud